DTS26F21-39PD-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F21-39PD-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Podatkovni listi: DTS26F21-39PD-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F21-39PD-LC
Številka dela DTS26F21-39PD-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1480 pcs Podatkovni list DTS26F21-39PD-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (37) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F21-39PD-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F21-39PD-LC
Velik premer dobavljen 21-39 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.640" (41.66mm)