HD36-18-14SN-072
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-18-14SN-072 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD36-18-14SN-072
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 14POS INLINE
Podatkovni listi: 1.HD36-18-14SN-072.pdf2.HD36-18-14SN-072.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HD36-18-14SN-072
Številka dela HD36-18-14SN-072 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG FMALE 14POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5242 pcs Podatkovni list 1.HD36-18-14SN-072.pdf2.HD36-18-14SN-072.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-14
Shell material Aluminum Shell Finish -
Serija HD30 Pakiranje Bulk
Druga imena 1734-1485
HD36-18-14SN-072-ND
Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 14
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyetherimide (PEI) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 14 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell Material spenjanja oreškov, plating Aluminum
Premer spojne gredi 1.692" (42.97mm) Vrsta kontakta Crimp