HD36-18-20PN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
HD36-18-20PN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD36-18-20PN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE
Podatkovni listi: 1.HD36-18-20PN.pdf2.HD36-18-20PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HD36-18-20PN
Številka dela HD36-18-20PN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG HSG MALE 20POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6485 pcs Podatkovni list 1.HD36-18-20PN.pdf2.HD36-18-20PN.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-20
Shell material Aluminum Shell Finish -
Serija HD30 Pakiranje Bulk
Druga imena 1734-1245 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 20
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Polyetherimide (PEI) Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 20 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum
Premer spojne gredi 1.692" (42.97mm) Vrsta kontakta Crimp