HD36-18-21SN
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HD36-18-21SN
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: 1.HD36-18-21SN.pdf2.HD36-18-21SN.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HD36-18-21SN
Številka dela HD36-18-21SN Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLG HSG FMALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7406 pcs Podatkovni list 1.HD36-18-21SN.pdf2.HD36-18-21SN.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-21
Shell material Aluminum Shell Finish -
Serija HD30 Pakiranje Bulk
Druga imena 1734-1247 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 21
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum
Premer spojne gredi 1.692" (42.97mm) Vrsta kontakta Crimp