KCS01X024EACA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KCS01X024EACA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KCS01X024EACA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V
Podatkovni listi: 1.KCS01X024EACA.pdf2.KCS01X024EACA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 338 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 338 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KCS01X024EACA
Številka dela KCS01X024EACA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR SPST 100A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338 pcs Podatkovni list 1.KCS01X024EACA.pdf2.KCS01X024EACA.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) 12 VDC
Sklop zaključka Stud, Wire Leads Preklopna napetost 600VDC - Max
Serija KCS01X, KILOVAC Čas izdaje 5ms
Pakiranje Bulk Druga imena 1618408-3
A124439
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Sealed - Hermetically Ocena stika (trenutna) 100A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (DM) (1 Form X)
Napetost tuljave 24VDC Odpornost na kolut 210 Ohms
Moč tuljave 3 W Tok tekočine 125mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P25C43A12C1-240
P25C43A12C1-240
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY CONTACTOR DPST 25A 240V
Na zalogi: 763 pcs
Prenesi: P25C43A12C1-240.pdf
RFQ
3100-20U5999C
3100-20U5999C
Opis: RELAY CONTACTOR DPST 26A 240V
Na zalogi: 3155 pcs
Prenesi: 3100-20U5999C.pdf
RFQ
J7KN-32 230
J7KN-32 230
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY CONTACTOR 32A 230V