KCS03X012EAAA
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KCS03X012EAAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KCS03X012EAAA
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR SPST 600A 12V
Podatkovni listi: 1.KCS03X012EAAA.pdf2.KCS03X012EAAA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 267 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 267 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KCS03X012EAAA
Številka dela KCS03X012EAAA Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR SPST 600A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 267 pcs Podatkovni list 1.KCS03X012EAAA.pdf2.KCS03X012EAAA.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) 5 VDC
Sklop zaključka Stud, Wire Leads Preklopna napetost 600VDC - Max
Serija KCS03X, KILOVAC Čas izdaje 5ms
Pakiranje Bulk Druga imena 1618408-4
A126181
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Čas delovanja 20ms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Sealed - Hermetically Ocena stika (trenutna) 600A
Kontaktni material - Kontaktni obrazec SPST-NO (DM) (1 Form X)
Napetost tuljave 12VDC Odpornost na kolut 47 Ohms
Moč tuljave 3 W Tok tekočine 255mA