KUEP-7D15-110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUEP-7D15-110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUEP-7D15-110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 110V
Podatkovni listi: KUEP-7D15-110.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUEP-7D15-110
Številka dela KUEP-7D15-110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3624 pcs Podatkovni list KUEP-7D15-110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 150VDC - Max
Serija KUEP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1393114-9
KUEP7D15110
PB844
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 110VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 6.72 kOhms Moč tuljave 1.8 W
Tok tekočine 16.0mA