KUEP-7D55-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUEP-7D55-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
Podatkovni listi: KUEP-7D55-24.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije KUEP-7D55-24
Številka dela KUEP-7D55-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 5416 pcs Podatkovni list KUEP-7D55-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 150VDC - Max
Serija KUEP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393114-5 delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS non-compliant Lastnosti Insulation - Class B
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 24VDC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 320 Ohms Moč tuljave 1.8 W
Tok tekočine 75.0mA