KUP-14D35-24
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D35-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D35-24
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Podatkovni listi: KUP-14D35-24.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D35-24
Številka dela KUP-14D35-24 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4695 pcs Podatkovni list KUP-14D35-24.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 2-1393118-7
KUP14D3524
PB465
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Incandescent Indicator natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 472 Ohms
Moč tuljave 1.25 W Tok tekočine 51.0mA