KUP-14D45-125
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D45-125 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D45-125
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V
Podatkovni listi: KUP-14D45-125.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D45-125
Številka dela KUP-14D45-125 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3308 pcs Podatkovni list KUP-14D45-125.pdf
Vklopite napetost (maks.) 93.75 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393118-3
KUP-14D45-125-ND
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 125VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 125VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 13.02 kOhms Moč tuljave 1.2 W
Tok tekočine 9.6mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KUP-14D45F-110
KUP-14D45F-110
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RELAY GEN PURP
Na zalogi: 3947 pcs
Prenesi: KUP-14D45F-110.pdf
RFQ
KUP-14D55-12
KUP-14D55-12
Opis: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Na zalogi: 6863 pcs
Prenesi: KUP-14D55-12.pdf
RFQ