KUP-14D55-12
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
KUP-14D55-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KUP-14D55-12
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Podatkovni listi: KUP-14D55-12.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KUP-14D55-12
Številka dela KUP-14D55-12 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 6863 pcs Podatkovni list KUP-14D55-12.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Preklopna napetost 240VAC - Max
Serija KUP Čas izdaje 10ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 3-1393118-7
KUP14D5512
PB614
delovna temperatura -45°C ~ 70°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 10A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 120 Ohms
Moč tuljave 1.2 W Tok tekočine 100mA