MS27467T13F4PC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27467T13F4PC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27467T13F4PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27467T13F4PC
Številka dela MS27467T13F4PC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1663 pcs Podatkovni list MS27467T13F4PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 13-4 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Pakiranje Bulk Druga imena DMS27467T13F4PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27467T13F4PA
MS27467T13F4PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS
Na zalogi: 1474 pcs
Prenesi: MS27467T13F4PA.pdf
RFQ
MS27467T13F4S-LC
MS27467T13F4S-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT