| Številka dela | MS27467T13F4S | Proizvajalec | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP | Status svobodnega statusa / RoHS | Svinec brez svinca / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 1924 pcs | Podatkovni list | MS27467T13F4S.pdf |
| Voltage Rating | - | Prekinitev | Crimp |
| Ščitenje | Shielded | Velikost školjke, MIL | - |
| Shell Size - Vstavi | 13-4 | Shell material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakiranje | Bulk | Druga imena | SMS27467T13F4S |
| Usmerjenost | N (Normal) | delovna temperatura | -65°C ~ 200°C |
| Število pozicij | 4 | Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Montažna funkcija | - | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materialna ocena vnetljivosti | - | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 1 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Lastnosti | Coupling Nut |
| Tip pritrjevanja | Bayonet Lock | natančen opis | 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold |
| Trenutna ocena | 13A | Kontaktni material | Copper Alloy |