MS3475W18-11SW
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-11SW
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.MS3475W18-11SW.pdf2.MS3475W18-11SW.pdf3.MS3475W18-11SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-11SW
Številka dela MS3475W18-11SW Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-11 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
Pakiranje Bulk Druga imena DMS3475W18-11SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 13A Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-11SW
MS3475W18-11SW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1233 pcs
Prenesi: MS3475W18-11SW.pdf
RFQ
MS3475W18-11PZ
MS3475W18-11PZ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2359 pcs
Prenesi: MS3475W18-11PZ.pdf
RFQ
MS3475W18-11S
MS3475W18-11S