MS3475W18-11SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS3475W18-11SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Podatkovni listi: MS3475W18-11SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3475W18-11SLC
Številka dela MS3475W18-11SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1840 pcs Podatkovni list MS3475W18-11SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-11
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3475W18-11SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3475W18-11SW
MS3475W18-11SW
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1233 pcs
Prenesi: MS3475W18-11SW.pdf
RFQ
MS3475W18-11PY-LC
MS3475W18-11PY-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 11POS INLINE
Na zalogi: 3213 pcs
Prenesi: MS3475W18-11PY-LC.pdf
RFQ
MS3475W18-11S
MS3475W18-11S