MS3476W20-41SW-LC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-41SW-LC
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: 1.MS3476W20-41SW-LC.pdf2.MS3476W20-41SW-LC.pdf3.MS3476W20-41SW-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-41SW-LC
Številka dela MS3476W20-41SW-LC Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Pakiranje Bulk
Druga imena DMS3476W20-41SW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Plastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Podobni izdelki
MS3476W20-41S
MS3476W20-41S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1769 pcs
Prenesi: MS3476W20-41S.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Na zalogi: 1739 pcs
Prenesi: MS3476W20-41S.pdf
RFQ
MS3476W20-41SW
MS3476W20-41SW