MS3476W20-41SLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3476W20-41SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE
Podatkovni listi: MS3476W20-41SLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3476W20-41SLC
Številka dela MS3476W20-41SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2518 pcs Podatkovni list MS3476W20-41SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-41
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakiranje Bulk
Druga imena AMS3476W20-41SLC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium Premer spojne gredi 1.531" (38.89mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3476W20-41SX
MS3476W20-41SX
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1705 pcs
Prenesi: MS3476W20-41SX.pdf
RFQ
MS3476W20-41PX
MS3476W20-41PX
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1651 pcs
Prenesi: MS3476W20-41PX.pdf
RFQ
MS3476W20-41S
MS3476W20-41S