P40P47A13P1-240
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P40P47A13P1-240
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V
Podatkovni listi: P40P47A13P1-240.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 419 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P40P47A13P1-240
Številka dela P40P47A13P1-240 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 419 pcs Podatkovni list P40P47A13P1-240.pdf
Vklopite napetost (maks.) 177 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 600VAC - Max
Serija P40 Pakiranje Bulk
Druga imena 8-1393132-2 delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti -
Ocena stika (trenutna) 40A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 4PST-NO (DM) (4 Form X) Napetost tuljave 240VAC