P40P47A14P1-120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P40P47A14P1-120
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR 4PST 40A 120V
Podatkovni listi: P40P47A14P1-120.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije P40P47A14P1-120
Številka dela P40P47A14P1-120 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR 4PST 40A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5366 pcs Podatkovni list P40P47A14P1-120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 102 VAC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 600VAC - Max
Serija P40 Pakiranje Bulk
Druga imena 8-1393132-3 delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Tip montaže Chassis Mount Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti - Ocena stika (trenutna) 40A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Napetost tuljave 120VAC Odpornost na kolut -