PBC-032A2M7
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC-032A2M7
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR 3PST 32A 220V
Podatkovni listi: PBC-032A2M7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC-032A2M7
Številka dela PBC-032A2M7 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR 3PST 32A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5243 pcs Podatkovni list PBC-032A2M7.pdf
Vklopite napetost (maks.) 187 VAC Izklop napetosti (min) 44 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 380VAC - Max
Serija PBC Pakiranje Bulk
Druga imena 4-1672273-8 delovna temperatura -5°C ~ 40°C
Tip montaže Chassis Mount, DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Finger-Safe (IP20) Terminals
Ocena stika (trenutna) 32A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PST-NO (DM) (3 Form X) Napetost tuljave 220VAC