PBC-032A2Q
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PBC-032A2Q
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY CONTACTOR 3PST 32A 380V
Podatkovni listi: PBC-032A2Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PBC-032A2Q
Številka dela PBC-032A2Q Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY CONTACTOR 3PST 32A 380V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4383 pcs Podatkovni list PBC-032A2Q.pdf
Vklopite napetost (maks.) 323 VAC Izklop napetosti (min) 76 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 380VAC - Max
Serija PBC Pakiranje Bulk
Druga imena 5-1672273-0 delovna temperatura -5°C ~ 40°C
Tip montaže Chassis Mount, DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Finger-Safe (IP20) Terminals
Ocena stika (trenutna) 32A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec 3PST-NO (DM) (3 Form X) Napetost tuljave 380VAC