PCB1B15S
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCB1B15S
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka TERM BLOCK CARD EDGE 15POS TIN
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 898 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
33 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCB1B15S
Številka dela PCB1B15S Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis TERM BLOCK CARD EDGE 15POS TIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 898 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 14 AWG Serija PCB1B, Buchanan
Druga imena 3-1437410-1
3-1437410-1-ND
Tip montaže Board Mounted
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pretvori v (Adapter End) Card Edge Connector, 15 Pos
Pretvori iz (Adapter End) Terminal Blocks, Screw Connection, 15 Pos, 2 Rows