PCB1B22AG
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCB1B22AG
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka TERM BLOCK CARDEDGE 22POS 3.96MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PCB1B22AG
Številka dela PCB1B22AG Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis TERM BLOCK CARDEDGE 22POS 3.96MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1876 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 14 AWG Serija PCB1B, Buchanan
Druga imena 3-1437410-9
3-1437410-9-ND
Tip montaže Board Mounted
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pretvori v (Adapter End) Card Edge Connector, 22 Pos
Pretvori iz (Adapter End) Terminal Blocks, Screw Connection, 22 Pos, 2 Rows