PRD-7AY3-120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-7AY3-120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-7AY3-120
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V
Podatkovni listi: PRD-7AY3-120.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-7AY3-120
Številka dela PRD-7AY3-120 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1941 pcs Podatkovni list PRD-7AY3-120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 102 VAC Izklop napetosti (min) 12 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 240VAC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393130-2 delovna temperatura -55°C ~ 45°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 120VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 25A Kontaktni material Silver (Ag)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 120VAC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 290 Ohms
Moč tuljave 9.8 VA Tok tekočine 85.0mA