PRD-7DG0-110
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
PRD-7DG0-110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRD-7DG0-110
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
Podatkovni listi: PRD-7DG0-110.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRD-7DG0-110
Številka dela PRD-7DG0-110 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 2642 pcs Podatkovni list PRD-7DG0-110.pdf
Vklopite napetost (maks.) 82.5 VDC Izklop napetosti (min) 11 VDC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 240VAC - Nom
Serija PRD Čas izdaje 20ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1-1393130-4
PB2292
PRD-7DG0-110-ND
delovna temperatura -55°C ~ 80°C
Čas delovanja 40ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class B natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 110VDC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 110VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 6.05 kOhms
Moč tuljave 2 W Tok tekočine 18.2mA