R10-E1W2-S50
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R10-E1W2-S50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R10-E1W2-S50
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 3V
Podatkovni listi: 1.R10-E1W2-S50.pdf2.R10-E1W2-S50.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R10-E1W2-S50
Številka dela R10-E1W2-S50 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 3V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 3370 pcs Podatkovni list 1.R10-E1W2-S50.pdf2.R10-E1W2-S50.pdf
Vklopite napetost (maks.) 2.25 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 120VAC, 30VDC - Max
Serija R10 Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 8-1393765-6
PB2896
R10-E1W2-S50-ND
delovna temperatura -55°C ~ 75°C Tip montaže Socketable
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 3VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 7.5A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 3VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 50 Ohms Moč tuljave 180 mW
Tok tekočine 60.0mA