R10-E1W2-V700
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
R10-E1W2-V700 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R10-E1W2-V700
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V
Podatkovni listi: R10-E1W2-V700.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R10-E1W2-V700
Številka dela R10-E1W2-V700 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4720 pcs Podatkovni list R10-E1W2-V700.pdf
Vklopite napetost (maks.) 18 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 120VAC, 30VDC - Max
Serija R10 Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 9-1393765-1
PB454
R10E1W2V700
delovna temperatura -55°C ~ 75°C Tip montaže Socketable
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Ocena stika (trenutna) 7.5A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 700 Ohms
Moč tuljave 900 mW Tok tekočine 34.3mA