STM065PC2DY012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM065PC2DY012N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN PLUG 65POS 30AWG 12IN
Podatkovni listi: STM065PC2DY012N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 172 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM065PC2DY012N
Številka dela STM065PC2DY012N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN PLUG 65POS 30AWG 12IN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 172 pcs Podatkovni list STM065PC2DY012N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 2-1589475-3
2-1589475-3-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 65
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 1.00' (304.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 65 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)