STM065SC2DC036N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM065SC2DC036N
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka CONN RCPT 65POS DL 30AWG 36"
Podatkovni listi: STM065SC2DC036N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 153 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 153 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM065SC2DC036N
Številka dela STM065SC2DC036N Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis CONN RCPT 65POS DL 30AWG 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153 pcs Podatkovni list STM065SC2DC036N.pdf
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pitch - Connector -
Pitch - Cable - Druga imena 7-1589477-8
7-1589477-8-ND
Število vrstic 2 Število pozicij 65
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 3.00' (914.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 65 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 3.00' (914.40mm) Stopite v stik s finišno debelino -