T92P7A52-120
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92P7A52-120 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92P7A52-120
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 120V
Podatkovni listi: T92P7A52-120.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92P7A52-120
Številka dela T92P7A52-120 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 4819 pcs Podatkovni list T92P7A52-120.pdf
Vklopite napetost (maks.) 96 VAC Izklop napetosti (min) 12 VAC
Sklop zaključka Screw Terminal Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 1423008-8
PB1007
T92P7A52120
delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Lastnosti Insulation - Class F
natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 120VAC Coil Chassis Mount Ocena stika (trenutna) 30A
Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A)
Napetost tuljave 120VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 950 Ohms Moč tuljave 4 VA
Tok tekočine 33.3mA