T92P7A22-208
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
T92P7A22-208 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T92P7A22-208
Proizvajalec / znamka: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 208V
Podatkovni listi: T92P7A22-208.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T92P7A22-208
Številka dela T92P7A22-208 Proizvajalec Agastat Relays / TE Connectivity
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 208V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 5166 pcs Podatkovni list T92P7A22-208.pdf
Vklopite napetost (maks.) 166.4 VAC Izklop napetosti (min) 20.8 VAC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 277VAC - Nom
Serija T92 Čas izdaje 15ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 5-1393211-9 delovna temperatura -55°C ~ 65°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Insulation - Class F natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 208VAC Coil Chassis Mount
Ocena stika (trenutna) 30A Kontaktni material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 208VAC
Vrsta tuljave Non Latching Moč tuljave 4 VA
Tok tekočine 19.2mA