SWC-0.64-470
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-0.64-470 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWC-0.64-470
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 470UH 640MA 160 MOHM
Podatkovni listi: SWC-0.64-470.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWC-0.64-470
Številka dela SWC-0.64-470 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 470UH 640MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26602 pcs Podatkovni list SWC-0.64-470.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.949" L x 0.598" W (24.10mm x 15.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija SW
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena SWC0.64470
TE2019
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 1.059" (26.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470µH Unshielded Toroidal Inductor 640mA 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 640mA