SWC-0.90-330
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWC-0.90-330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWC-0.90-330
Proizvajalec / znamka: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis izdelka FIXED IND 330UH 900MA 180 MOHM
Podatkovni listi: SWC-0.90-330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWC-0.90-330
Številka dela SWC-0.90-330 Proizvajalec AlfaMag Electronics (AMGIS)
Opis FIXED IND 330UH 900MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23158 pcs Podatkovni list SWC-0.90-330.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.449" W (21.00mm x 11.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija SW
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena SWC0.90330
TE2017
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.937" (23.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Toroidal Inductor 900mA 180 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 900mA