AS6C8016-55BIN
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C8016-55BIN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS6C8016-55BIN
Proizvajalec / znamka: Alliance Memory, Inc.
Opis izdelka IC SRAM 8M PARALLEL 48TFBGA
Podatkovni listi: AS6C8016-55BIN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
480 pcs
960 pcs
1440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS6C8016-55BIN
Številka dela AS6C8016-55BIN Proizvajalec Alliance Memory, Inc.
Opis IC SRAM 8M PARALLEL 48TFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20649 pcs Podatkovni list AS6C8016-55BIN.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 48-TFBGA (6x8)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 48-LFBGA Druga imena 1450-1040
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Tip montaže Surface Mount