AS6C8016-55ZINTR
Alliance Memory, Inc.Alliance Memory, Inc.
AS6C8016-55ZINTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS6C8016-55ZINTR
Proizvajalec / znamka: Alliance Memory, Inc.
Opis izdelka IC SRAM 8M PARALLEL 44TSOP II
Podatkovni listi: AS6C8016-55ZINTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AS6C8016-55ZINTR
Številka dela AS6C8016-55ZINTR Proizvajalec Alliance Memory, Inc.
Opis IC SRAM 8M PARALLEL 44TSOP II Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16894 pcs Podatkovni list AS6C8016-55ZINTR.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 44-TSOP II
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)