CTV06RW-17-73PA-LC
CTV06RW-17-73PA-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE
Na zalogi: 787 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-73PA-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-17-73PC
CTV06RW-17-73PC
Opis: CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 4774 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-73PC.pdf
RFQ
CTV06RW-17-6SE
CTV06RW-17-6SE
Opis: CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 813 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-6SE.pdf
CTV06RW-17-73PA
CTV06RW-17-73PA
Na zalogi: 386 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-73PA.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika