CTV06RW-17-73PB
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-17-73PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.CTV06RW-17-73PB.pdf2.CTV06RW-17-73PB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-17-73PB
Številka dela CTV06RW-17-73PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5886 pcs Podatkovni list 1.CTV06RW-17-73PB.pdf2.CTV06RW-17-73PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 17-73 Shell material Composite
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTV06RW1773PB
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 73 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena -