CTV06RW-17-73PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTV06RW-17-73PC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE
Podatkovni listi: CTV06RW-17-73PC-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CTV06RW-17-73PC-LC
Številka dela CTV06RW-17-73PC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4375 pcs Podatkovni list CTV06RW-17-73PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 17-73
Shell material Composite Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena CTV06RW1773PCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 73
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 73 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Composite
Premer spojne gredi 1.406" (35.71mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 23 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTV06RW-17-73PE-LC
CTV06RW-17-73PE-LC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: HD 38999 73C 73#23 PIN PLUG
Na zalogi: 967 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-73PE-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-17-73PB-LC
CTV06RW-17-73PB-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 73POS INLINE
Na zalogi: 4218 pcs
Prenesi: CTV06RW-17-73PB-LC.pdf
RFQ
CTV06RW-17-73PC
CTV06RW-17-73PC
Opis: CONN PLUG MALE 73POS GOLD CRIMP