CTVP00RF-23-151SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RF-23-151SC-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 151POS PANEL
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 974 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RF-23-151SC-LC
Številka dela CTVP00RF-23-151SC-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 151POS PANEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974 pcs Podatkovni list
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-151
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD Pakiranje Bulk
Druga imena CTVP00RF23151SCLC Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 151
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount