CTVP00RF-23-151SC-S1AD
pregled izdelka
Številka dela: CTVP00RF-23-151SC-S1AD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 151POS SOLDER
Podatkovni listi: CTVP00RF-23-151SC-S1AD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 107 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 107 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVP00RF-23-151SC-S1AD
Številka dela CTVP00RF-23-151SC-S1AD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 151POS SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 107 pcs Podatkovni list CTVP00RF-23-151SC-S1AD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-151 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Pakiranje Bulk Druga imena CTVP00RF23151SCS1AD
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 151 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Alignment Disc
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 151 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold