CTVS06RF-21-11PC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-11PC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-11PC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 669 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 669 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-11PC
Številka dela CTVS06RF-21-11PC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 669 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-11PC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-11 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS06RF-21-11PC
CTVS06RF2111PC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 11 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Self Locking
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold