CTVS06RF-21-11PD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-21-11PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-21-11PD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 986 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-21-11PD
Številka dela CTVS06RF-21-11PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 986 pcs Podatkovni list CTVS06RF-21-11PD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-21-11PD
CTVS06RF2111PD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-21-11PD
Velik premer dobavljen 21-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP