CTVS06RF-23-55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55PA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55PA
Številka dela CTVS06RF-23-55PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1668 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55PA.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Composite, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-23-55PA
CTVS06RF2355PA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-23-55PA
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-55PC
CTVS06RF-23-55PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 682 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55PC.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55PA-LC
CTVS06RF-23-55PA-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Na zalogi: 4853 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55PA-LC.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55PB
CTVS06RF-23-55PB
Na zalogi: 1247 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55PB.pdf
CTVS06RF-23-55P
CTVS06RF-23-55P