CTVS06RF-23-55PD
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55PD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55PD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 744 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55PD
Številka dela CTVS06RF-23-55PD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 744 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55PD.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-23-55PD
CTVS06RF2355PD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-23-55PD
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP