CTVS06RF-23-55SA
pregled izdelka
Številka dela: CTVS06RF-23-55SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS06RF-23-55SA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS06RF-23-55SA
Številka dela CTVS06RF-23-55SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1144 pcs Podatkovni list CTVS06RF-23-55SA.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena AACTVS06RF-23-55SA
CTVS06RF2355SA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS06RF-23-55SA
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Trenutna ocena - Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS06RF-23-55PD
CTVS06RF-23-55PD
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 744 pcs
Prenesi: CTVS06RF-23-55PD.pdf
RFQ
CTVS06RF-23-55SA-LC
CTVS06RF-23-55SA-LC
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE