CTVS07RF-19-32AB
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-32AB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-32AB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-32AB
Številka dela CTVS07RF-19-32AB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6034 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-32AB.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-19-32AB
CTVS07RF1932AB
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-19-32AA
CTVS07RF-19-32AA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 835 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32AA.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32B
CTVS07RF-19-32B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 5840 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32B.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32A
CTVS07RF-19-32A