CTVS07RF-19-32AC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-19-32AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: CTVS07RF-19-32AC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 822 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 822 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-19-32AC
Številka dela CTVS07RF-19-32AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 822 pcs Podatkovni list CTVS07RF-19-32AC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Composite Shell Finish Electroless Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Pakiranje Bulk
Druga imena AACTVS07RF-19-32AC
CTVS07RF1932AC
Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-19-32B
CTVS07RF-19-32B
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Na zalogi: 5840 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32B.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32BB
CTVS07RF-19-32BB
Na zalogi: 5347 pcs
Prenesi: CTVS07RF-19-32BB.pdf
RFQ
CTVS07RF-19-32A
CTVS07RF-19-32A
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT