CTVS07RF-23-21BC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-23-21BC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CTV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Podatkovni listi: CTVS07RF-23-21BC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 882 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 882 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-23-21BC
Številka dela CTVS07RF-23-21BC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CTV 21C 21#16 SKT J/N RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 882 pcs Podatkovni list CTVS07RF-23-21BC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Composite
Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AACTVS07RF-23-21BC
CTVS07RF2321BC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca CTVS07RF-23-21BC
Velik premer dobavljen 23-21 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CTV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Front Side Nut
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CTVS07RF-23-21AB
CTVS07RF-23-21AB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 843 pcs
Prenesi: CTVS07RF-23-21AB.pdf
RFQ
CTVS07RF-23-21HB
CTVS07RF-23-21HB
Opis: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 649 pcs
Prenesi: CTVS07RF-23-21HB.pdf
RFQ
CTVS07RF-23-21B
CTVS07RF-23-21B
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT