CTVS07RF-23-21HC
pregled izdelka
Številka dela: CTVS07RF-23-21HC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: CTVS07RF-23-21HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 670 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTVS07RF-23-21HC
Številka dela CTVS07RF-23-21HC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 670 pcs Podatkovni list CTVS07RF-23-21HC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Composite
Shell Finish Electroless Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakiranje Bulk Druga imena AACTVS07RF-23-21HC
CTVS07RF2321HC
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold