D38999/20FH21AC
pregled izdelka
Številka dela: D38999/20FH21AC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN
Podatkovni listi: D38999/20FH21AC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D38999/20FH21AC
Številka dela D38999/20FH21AC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2111 pcs Podatkovni list D38999/20FH21AC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj H Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAD38999/20FH21AC
D3899920FH21AC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca D38999/20FH21AC Velik premer dobavljen 23-21
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 21POS PIN Tok - Max / Contact Threaded
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi Electroless Nickel
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material C
Vrsta priključka Receptacle Housing Material telesa Flange
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D38999/20FH21AB
D38999/20FH21AB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
Na zalogi: 1670 pcs
Prenesi: D38999/20FH21AB.pdf
RFQ
D38999/20FH21AD
D38999/20FH21AD
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity